Lakier hybrydowy to strzał w dziesiątkę!

Branża profesjonalnych manicurzystek rozwija się w zawrotnym tempie! Dekadę lub dwanaście lat temu branżę ożywiło pojawienie się manicure hybrydowego! Nagle pojawiło się rozwiązanie dla tych, którzy szukają idealnego lakieru do paznokci, który „schnie” natychmiast i ma trwałość dwóch tygodni lub więcej. Ma niepowtarzalny wygląd, jest grubszy od tradycyjnego lakieru i długo pozostaje błyszczący. Nie wszystkim podobał się jego „wygląd”, ale wielu podobała się jego trwałość. Teraz są również lakiery żelowe do paznokci dla tych, którzy lubią „wygląd”, ale wolą łatwiejszy sposób „usuwania” go.

Czym jest lakier hybrydowy?

Lakiery hybrydowe do paznokci są hitem ostatnich lat i należy się spodziewać, że pozostaną modne. Manicure hybrydowy staje się ostatnio coraz bardziej popularny, ponieważ łączy w sobie zalety produktów żelowych i tradycyjnego manicure. Zabieg wykonuje się w dużej mierze tak samo jak klasyczny manicure. Różnica polega na tym, że w najbliższych salonach paznokci używa się specjalnego lakieru żelowego, który trzeba utrwalić lampą. Efekt jest jednak tak naturalny, że trudno odróżnić, które paznokcie zostały pomalowane zwykłym lakierem, a który lakier hybrydowy. Istnieje wiele różnych rodzajów hybrydowych zdobień paznokci. Wśród głównych trendów wymienia się efekt syrenki, efekt kameleona oraz efekt kociego oka. Ogromną popularnością cieszy się zimny manicure hybrydowy.

Korzyści wynikające z wykonania lakieru hybrydowego

Jeśli chodzi o rodzaje manicure, hybrydy wydają się rozsądną opcją, jeśli chodzi o długoterminowe uszkodzenia paznokci. Nie są one tak szkodliwe jak manicure żelowy czy akrylowy. Manicure hybrydowy jest gdzieś pośrodku, a jeśli zależy Ci na bardziej trwałym i długim lakierze, to manicure hybrydowy jest właściwym wyborem. Manicure hybrydowy będzie wymagał ponownego nałożenia po około miesiącu, ale jest to głównie spowodowane tym, że Twoje naturalne paznokcie rosną, a nie tym, że z manicure jest coś nie tak. Dobrej jakości manicure tradycyjny można wykonywać raz w tygodniu, dzięki czemu hybrydy utrzymają się dłużej. Przy manicure hybrydowym możesz wybierać spośród nieskończonej liczby opcji kolorystycznych. Jest ich już tysiące, a kolejne w drodze. Istnieje również szeroka gama akcesoriów i technik pozwalających na tworzenie wszelkiego rodzaju efektów, takich jak lamé, lustro i niezliczone wzory (geometryczne, paski, kropki itp.). Jeśli chodzi o cenę, manicure hybrydowy jest mniej więcej w tym samym przedziale cenowym co manicure żelowy. Wciąż jednak kosztują dużo więcej niż zwykły manicure w renomowanym salonie manicure czy manicure w domu.