Lakier hybrydowy do paznokci, który dobrze się trzyma, jest długotrwały

Niegdyś modne było noszenie tipsów i przedłużanie paznokci metodą żelową lub akrylową odchodzą w przeszłość. Obecnie modne wśród kobiet stają się naturalne paznokcie z lakierami hybrydowymi, które są bardziej trwałe – odporne niż tradycyjne lakiery. Lakier hybrydowy zrewolucjonizował podejście do zdobienia paznokci świat kobiet.

Gdzie można zrobić manicure z paznokciami hybrydowymi?

Manicure hybrydowe to idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą mieć piękne paznokcie bez poświęcania im dużej ilości czasu. Dla osób, które wolą wykonać zabieg w domu, polecamy manicure hybrydowy, który utrzymuje się przez 10 dni, co pozwala cieszyć się pięknymi paznokciami przez długi czas, a nie jak to w zwykłych tradycyjnych lakierach bywa, że zdarza się iż nie wytrzymują tak długo. Pierwotnie manicure hybrydowy wykonywany był przez fryzjerki – tak w salonach fryzjerskich. Z czasem w Polsce popularna stała się robienie paznokci hybrydowych w salonach urody. W naszym kraju kobiety zaczęły masowo kupować zestawy do manicure hybrydowego domowego i wykonywać regularne zabiegi we własnym domu. Wraz ze wzrostem popularności tego lakieru do paznokci, producenci kosmetyków (manicure) również zaczęli wypuszczać na rynek innowacyjne produkty, które wpadły w oko Polkom w domu. Lakiery hybrydowe do paznokci są niezwykle trwałe i odporne na zarysowania po utwardzeniu ich pod lampą UV.

Jakie są zalety manicure hybrydowego?

  1. Ma długotrwały efekt (utrzymuje się do trzech tygodni).
  2. Jest odporny na uszkodzenia.
  3. Nadaje paznokciom błyszczący połysk.
  4. Umożliwia tworzenie ozdób na paznokcie.
  5. Pozwala na łatwe utrzymanie długich i mocnych paznokci.
  6. Lakier do paznokci dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej.

Który lakier hybrydowy do paznokci jest dla Ciebie odpowiedni?

To jak wyglądają paznokcie w dużej mierze zależy od tego jaki lakier wybierzesz. Lakiery dostępne na rynku wyglądają bardzo podobnie, ale ich skład, stężenie i sposób nakładania pędzelkiem robią dużą różnicę. Wybierając między lakierem hybrydowym a zwykłym lakierem do paznokci, zastanów się, co jest dla Ciebie najważniejsze i na czym najbardziej Ci zależy. Dla jednych jest to czas potrzebny na aplikację, dla innych czas trwania manicure. Oczywiście warto spróbować obu metod i samemu przekonać się, która z nich jest dla nas korzystniejsza i którą wolimy. Rzeczywiście, manicure hybrydowy jest znacznie bardziej popularny niż kiedyś ze względu na swoje liczne zalety i stopniowo wypiera tradycyjny manicure. Dodatkowo dostępna jest szeroka gama kolorów i wykończeń, dzięki czemu każdy może znaleźć kolor i wykończenie, które najbardziej mu odpowiada.